Zemin Çökmesi & Demirli Beton Dökümü

Zemin çökmesi sonucunda yapmış olduğumuz tadilat projemizden fotoğraf kareleri

DETAYLAR  • Müşteri Osman Bey Apartmanı
  • Yer Maltepe / İstanbul
  • Durum Tamamlandı
  • Tarih 01-05-2018
  • Telif Hakkı Team® Tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri

Diğer Projeler

BİLGİLER


Zemin Çökmesi Demirli Beton Yapılması

Zemin Çökmesi Demirli Beton Yapılması, İstanbul Maltepe de, Osman Bey apartmanı saçak altındaki paledyen mermer in beton çökme meydana gelmiş olup yapmış olduğumuz kırım sonrasında yağmur iniş borusunda delikler olduğu, içinin zaman içinde dolup tıkanıp suyun akışını engellediğinden toprak zemine suyu verdiğinden toprakta göçmeler meydana gelmiştir.

Zemin açıldıktan sonra hortum su terazisi ile kot alınıp, tekrar çökmesine engel olmak için duvara demir bağlantıları yapılarak, demirli beton yapıldı. Üzerine apartman yönetiminin seçmiş olduğu seramikler döşenerek derzleri verildi.

Apartman garaj girişindeki su mazgalı ve su kanalında yalıtım olmadığından gelen suları, paledyen mermer toprak zemininde aşındırmalar yaptığı zaman içinde çökmeler meydana gelmiş, çimento esaslı su yalıtım malzemesi ile mazgal ve su kanalının içine izolasyon yapıldı.

Yorumunuz

İsim

E-Posta


Website


Mesaj

Yorumlar
volkan tunçyürek avatar

Volkan Tuncyurek 06 Mayıs, 2018

Serkan bey,
Yapmış olduğunuz işten ve şirketiniz den çok memnun kaldık. Herşeyiyle profesyonel çalışma. Herşey için teşekkürler ederim. Bu tarz işleri olan herkese kesinlikle bu şirketi tavsiye ederim.

team avatar

Team Admin 30 Haziran, 2018

Volkan Bey;
Biz teşekkür ederiz, değerli yorumunuz ve sizin gibi değerli insanı tanıdığımız için.

PAYLAŞIN