YORUMLAR

Firmamız hakkında müşterilerimiz ne demişler?

YORUMLAR


Firmamızda ihtiyaç duyduğumuz tadilat ve dekorasyon işlemleri için Team Dekorasyon ve Tadilat firmasını tercih ettik. Tüm Team ailesine firmamızda yapılan, kaliteli tadilat ve dekorasyon işlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Öztürk Kontraplak

Team Tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri, gerçekten çok kaliteli iş çıkaran bir firma. Serkan beye ilgilerinden dolayı çok teşekkürler.

Osman Hızlı

Sayın Serkan bey, evimizde yapmış olduğunuz pimapen işinden dolayı çok memnun olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim. İş hayatınızda size ve ekibinize başarılar dilerim. Sizi çevremize gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim.

Ahmet Paycu

Ellerinize sağlık… güzel ve özverili çalışmanız için de teşekkür ederiz.

Arzu Hanım

Harika bir ekip ve profesyonel bir çalışma.. Web sayfasındaki referanslara bakarak tercih ettiğim Team Dekorasyon’un bu kadar başarılı, deneyimli ve temiz bir ekip olabilecekleri aklımın ucundan geçmezdi. Bir yandan tadilat yaparken diğer yandan temizlik yapan başka bir ekibe rastlamadım doğrusu. Erdal, Ercan ve Erdem ustalar – Ellerinize sağlık.. Başarılarınızın devamını dilerim. Ve son söz: Herşey için teşekkür ederim.

Özlem Hanım - Kızıltoprak

Volkan Tunçyürek Yorumu Serkan bey, Yapmış olduğunuz işten ve şirketiniz den çok memnun kaldık. Herşeyiyle profesyonel çalışma. Herşey için teşekkürler ederim. Bu tarz işleri olan herkese kesinlikle bu şirketi tavsiye ederim.

Volkan Tunçyürek - Maltepe

Bugün kendilerinden fayans işi ile alakalı destek aldım. 37 yaşındayım daha işine bu kadar saygılı ve özenli bir ekip görmedim. Samimiyetleri yüzlerinden okunuyor. Sanki 20 yıldır tanıyormuş izlenimi hissediyorsunuz. Yaptıkları iş on numara. Ekstra başka işler yapmalarına rağmen herhangi ekstra bir ücrette istemediler. Fiyat ve performans olarak çok iyiler. İnanın herkese tavsiye ederim. Yaptıkları işin kalitesi, Güleryüz samimiyetleri için Serkan Bey ve Feridun Bey’e çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık....

İsmail Necati Yardımcı

Bugün Serkan Bey ve Feridun Bey’den muftak ve antredeki su tesisatı probleminden dolayı oluşan kırık fayans tamiri desteği aldık.İşlerini gayet titiz ve temiz bir şekilde yaptılar.Çok memnun kaldık.Bu devirde böyle işinin ehli usta bulmak çok zor. Destek almak isteyenlere ısrarla tavsiye ederim.Emeğinize sağlık...

Gönül Yardımcı

10 numara işçilik yaptıkları için teşekkürler

Ramazan Çetinkaya

Öncelikle Team dekorasyon çalışanlarına ve yöneticilerine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim ofis tadilatında çok başarılılar ve gerçekten iş ahlakı zaman kavramı olarak belirtmiş oldukları tarihte ofisimizin tadilatını hiç bir aksaklık olmadan tamamladılar bütün çevreme tavsiye ediyorum iyi ki sizleri tercih etmişim tekrar teşekkürler

Nihat Boztepe

Cok temiz guvenilir isinin ehli verdigi gunde herturlutadillat isinizi yaptira bilirsiniz ben cok memmun kaldim sizlerde memmun kalacaksiniz

Zeki Aydın

Tecrubeli isinde uzman profosyonel bir ekip yaptiklari isin hakkini vererek yapiyorlar.tertemiz bir iscilik yapmakla beraber isi soz verdikleri gibi zamaninda teslim ediyorlar.tesekkurler team dekarasyon.

Yavuz Özcan

evimizin tadilatını vermiş oldukları süre ve yapmis oldukları işçilikten cok mennun kaldık firma yetkilisi Serkan Bey e çok teşekkür ederim.

Kadir İyier

Tamamı ile profesyonel kadro Evimizin tadilatını eksiksiz zamanında teslim ettiler çok teşekkür ederim

İbrahim Bişkin

Ev tadilatımızda vermiş olduğu kalite hizmetlerden dolayı teşekkür ederim...

Murat Bölek