Mutfak Banyo Tadilat Dekorasyon

Mutfak ve Banyo hizmetimiz hakkında bilgiler

Mutfak ve Banyo Tadilatı

Mutfak Banyo tadilatı, Ev hanımlarının evlerinde en çok vakit geçirdikleri yerlerden biridir mutfak. Bayanlar, öncelikle mutfaklarının sonra da banyolarının güzel olmasını çok isterler. Bununla birlikte ıslak zemin olarak da tabir edildikleri için su ile ilgili pek çok problemin yaşandığı yerlerden önde gelen ikisidir. Bu nedenle de, mutfak banyo tadilat işleri çok sıklıkla yapılan ve bunu yapabilecek iyi bir firma arasından seçim esnasında zorluklar yaşanan konulardan biridir.

Bunun nedenleri, bir yandan dekoratif ve göze hoş gelen estetik uyum sağlanması gerekirken, bir yandan da hijyen ve sağlık açısından da kolay temizlenebilir olmasının önem arz etmesidir. Mutfak banyo tadilatı, kaça mal olur gibi sorular, ev tadilatı yapan firmalar ile bu işin ustalarına en çok sorulan soruların başında gelmektedir. Buna verilebilecek her cevap farklı olacaktır. Bunun için detaylı bir keşif ve talebinize uygun bir malzeme seçimi yapılması gerekmektedir. Bunun yanında, kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliğin ucuz olamayacağı gözlerden kaçırılmamalıdır.
EN İYİ SONUÇ İÇİN

İNANILMAZ PROJELER İÇİN

KAÇININ SORUNLARI İÇİN
Mutfak Tadilatı

Daha önce de ifade edildiği gibi, mutfak ve banyolar suyun ve nemin en fazla bulunduğu noktalardır. İçinde su bulunan her türlü malzeme zamanla deforme olabilmekte, bununla birlikte rutubet, nem ve korozyon nedeni ile banyo mutfak dolapları dahil pek çok üründe vaktinden önce problemler yaşanabilmektedir. Bu nedenle de tadilat işi yapan firmalar kaliteli ürün ve profesyonel işçilikten hiç taviz vermemelidirler.

Team Dekorasyon’un bu güne değin yapmış olduğu mutfak banyo tadilat örnekleri, web sitemiz vasıtasıyla incelenebilecektir. Hem bizlerin göğüslerini kabartan hem de müşterilerimizi sevindiren kaliteli işlere imza atan firmamız, mutfak tadilatı yaparken, mutfaktaki optimum kullanım şartları ve estetik uyum dikkate alınarak size uygun modeller tasarlamaktadır. Buzdolabı, tezgah ve evye yerleşimi özel tasarımlarla size uygun hazırlanmaktır.
Banyo Tadilatı


Banyo tadilatında ise, banyonuzun büyüklüğü ve şekli dikkate alınarak, en uygun duş kabini, lavabo veya tuvalet yerleşimi sağlanır. Sizin de talepleriniz dikkate alınarak estetik, kullanışlı ve uzun süre dayanıklı mekânlar yapılır. Unutmayın, mutfak ve banyo gibi ıslak zeminler, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik yapılmadığı takdirde, birkaç sene içerisinde, yenilemenize ve maddi kayıp yaşamanıza neden olabilecektir.

Team Dekorasyon ile bu sorunları yaşamamak için, bizi arayınız.
DİĞER HİZMETLERİMİZ