Komple Tadilat Dekorasyon

Hizmetimiz hakkında bilgiler

Komple tadilat dekorasyon işleri, çok geniş bir alanı kapsamakla birlikte birçok meslek dallarını da bir araya getirmektedir. Sıvacısı, fayans ustası, kartonpiyerci, laminant parkeci, boyacı, marangoz, demirci (ferforje), perdeci gibi ustalık isteyen iş alanları ile iç mimar, desinatör, dizayn uzmanı, peyzaj uzmanı, inşaat mühendisi, mimar gibi meslek dallarını bir arada buluşturur.

İnsanoğlunun yaşam sürecinde hep iyiye ulaşmak, hep güzele sahip olmak emeli var olmuştur. Bu yüzden de insanlar yaşam alanlarını veya ticari mekanlarını güzelleştirmek için çağlar boyu hep bir arayış içinde olmuşlardır. Tadilat dekorasyon işleri de bu ihtiyaçtan doğmuştur. Tadilat, Arapça kökenli çoğul bir kelime olup “değişiklikler”, ”değiştirmeler” demektir. Dekorasyon ise dekor yapmak eyleminden gelmektedir. Bir evi, işyerini veya evin bir bölümünü dekore etmek ve düzenlemeyerek göze hoş gelen estetik bir görünüm kazandırmak anlamındadır.
EN İYİ SONUÇ İÇİN

İNANILMAZ PROJELER İÇİN

KAÇININ SORUNLARI İÇİN
Günümüzde Tadilat Dekorasyon

Team Tadilat ve Dekorasyon günümüzde emlak sektörünün yanında hatırı sayılır bir büyüklüğe sahip tadilat dekorasyon işleri çok geniş bir iş alanı sunmaktadır. Mevcut evinizde, ikinci bir ev aldığınızda veya iş yerinizde değişiklikler yapmak istediğinizde ilk aradığınız iyi bir tadilat firması oluyor. Büyük şehirlerde yapılacak işler için artık profesyonel firmalar kurulmuş olmakla birlikte küçük çaplı esnaf ve sanatkarlarla bu işlemlerinizi yapabiliyorsunuz.

Komple Tadilat dekorasyon işleri, çok geniş bir alanı kapsamakla birlikte birçok meslek dallarını da bir araya getirmektedir. Sıvacısı, fayans ustası, kartonpiyerci, laminant parkeci, boyacı, marangoz, demirci (ferforje), perdeci gibi ustalık isteyen iş alanları ile iç mimar, desinatör, dizayn uzmanı, peyzaj uzmanı, inşaat mühendisi, mimar gibi meslek dallarını bir arada buluşturur.
KOMPLE TADİLAT İŞLERİ


Son yıllarda tadilat ve dekorasyon işlemlerinin önemi; bu iş kollarının meslek liseleri ve üniversitelerde eğitim bölümlerine açılmasına sebep olmuştur. Profesyonel eğitim almanın yanında, usta-çırak ilişkisi ile kendini geliştirebilen kişiler, hünerlerini göstererek piyasada hak ettiği yeri alabilecektir. Komple Tadilat Dekorasyon İşleriFirmamız uzun otuz yılı aşkın bir süredir ev, banyo ya da mutfak gibi birçok yaşam alanınız için tadilat ve dekorasyon hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimizi sunarken, Dr. Pimapen, Saint-Gobain Weber, Knauf, Granitaş, Asaş, Kale Grup vb. sektör liderlerinin ürünlerini kullanmaktayız. Uygun dekorasyon fiyatları ile dikkat çeken firmamız, kurumsallık ve profesyonelliğin gereği olarak, müşteri memnuniyeti ve verdiği sözleri yerine getirme noktasında hassas davranmaktadır. Bu değişik iş kollarının ortak çalışmaları ile hayal gücünüzü kullanarak dekorasyon ve tadilat işlemlerinde harikalar yaratabilirsiniz. Veya bunun yerine “Team Dekorasyon” firması yıllardır edindiği tecrübesi ile zevkinize hitap eden, bütçeniz ölçüsünde profesyonel ekibi ile size muhteşem dekorasyon örnekleri sunsun. “Siz hayal edin, Team Dekorasyon gerçekleştirsin.”

TeamTeam® Tadilat ve Dekorasyon; Komple tadiilat dekorasyon, Ev tadilatı, Anahtar teslim daire tadilatı, Boya badana, Alçıpan, Pimapen Pvc Kapı ve Pencere, Parke-Seramik döşeme, Çatı, Mermer Granit, Alüminyum Doğrama, Sıhhi Tesisat, Kartonpiyer, Mutfak Banyo Tadilatı, vb. yaşam alanlarınızla ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm tadilat ve dekorasyon işlerinizi özenli ve kusursuz işçilikle gerçekleştirir ve yaşam alanlarınıza değer katar.
DİĞER HİZMETLERİMİZ