Elektrik Tesisat Tamir Montaj İşleri

Elektrik tesisat tamir montaj işleri hizmetimiz hakkında bilgiler

Enerji Altyapı Kablolaması

Bina içi/dışı projelendirilenleri’ ne göre müşteri ihtiyacına bağlı olarak, Hesaplanan güç gereksinimleri ve tüketimlerinin çıkarılan proje dâhilinde uygun kesit ve özellikteki kablolar, tasarlanan ana ve ara dağıtım panoları, prizler ve diğer yan tesisat ürünlerinin sağlanması, işçilikle montajlarının yapılması hizmeti.

Tek Hat Şemalarının Hazırlanması Kablo Kesitlerinin Belirlenmesi Jeneratör, UPS, Trafo Seçimi Aydınlatma ve Topraklama Çözümleri Generatör Dağıtım Sistemleri Anahtar Teslim Çözümler Aydınlatma Kontrol Sistemleri Kuvvet Tesisatı Dağıtımı Otomasyon Sistemleri Çevre Aydınlatma tesisatı Bina Otomasyon Sistemleri Acil Aydınlatma ve Yönlendirme Sistemleri Paratoner ve Topraklama Sistemleri
EN İYİ SONUÇ İÇİN

İNANILMAZ PROJELER İÇİN

KAÇININ SORUNLARI İÇİN
Güvenlik ve CCTV Sistemleri

CCTV Kapalı Devre Televizyon Sistemidir. Televizyon sisteminden farklı yanı bir merkezden açık ve geniş kullanıcı kitlesine yayın yapmak yerine Lokal bir alan içinde görüntü izleme sistemlerinin genel ismidir. Bu metin genel olarak CCTV ekipmanları nın nelerden bir araya gelip oluştuğu ve kullanım yerleri hakkında bilgi verecektir.


CCTV UYGULAMA ALANLARI

CCTV en geniş bilinen şekliyle Banka, fabrika, mağaza, hastane, kamu kurumlarında kullanılır. Fakat uygulama alanına bir sınırlama getirmek Doğru olmayabilir. Her işletme ve mesken de bu uygulamayla karşılaşmak mümkündür Aşağıda belli başlı uygulama alanlarını bulacaksınız.

 • Köprü, yol ve kavşaklarda trafiği görüntülemek, yönetmek
 • Kötü niyetli kişilerin tespit
 • Çok yüksek caydırıcı özelliği
 • Çalışma ortamının kalitesini arttırmak için kayıt ve izleme
 • Yöneticilerin bulunduğu yerden iş yerlerini, fabrikalarını, çalışanlarını izleyebilmesi denetleyebilmesi sağlar
 • Konferans salonları, tiyatro, stadyum gibi yerlerde gösterinin her yerden izlenebilmesini sağlar
 • Otobüs, tren, gemi, uçak gibi taşıtlarda güvenliği sağlamak ve taşıt içindeki servis kalitesini arttırmak
 • Hayvanat bahçesi, yüzme havuzu, oyun parklardaki kazalara ve tedbirsiz davranışların önlenmesi
 • Gece /Karanlıkta insan gözünün görmediği yerlerde Infrared aydınlatma sayesinde görüntüleme sağlamak
 • Fabrikalarda üretim hattında ürün kalitesini kontrol etmek * Kanalizasyon Görüntüleme İşi
 • Şehir Merkezi Dış ortam güvenliğin sağlanması
 • Yazlık veya dönemlik kullanılan konutların uzaktan izleme ve kontrolü
 • Anaokulu evde çocuk bakıcıların kontrol ve izlenmesi
 • Kayıt ve izlemenin yapıldığının bilinmemesi istenilen yerlerde gizli kamera (Casus kamera) uygulamalarıKOMPLE TADİLAT İŞLERİ


ZAYIF AKIM SİSTEMLERİ

Küçük ve büyük ölçekli her türlü tesis veya binanın güvenliğini sağlamak adına kurulan ve kapalı devre televizyon sistemi adı verilen CCTV, Ses Anons, Hırsız Alarm, Yangın Algılama ve İhbar sistemi projeleri anahtar teslimi olarak gerçekleştirilmektedir.


YAPISAL KABLOLAMA

Yapısal kablolama ile data, telefon, güvenlik, şebeke ve UPS elektrik sistemlerine ait kablolama alt yapısı tek bir çatı altında toplanarak, entegre ve esnek bir çalışma ortamı oluşturulur. Kablolar, data prizi, patch panel data plug, kabinet gibi pasif ekipmanlar ile oluşturulan altyapı, sağlıklı bir network, telefon, haberleşme ve güvenlik sisteminin temel unsurunu oluşturmaktadır.

NETWORK ÇÖZÜMLERİ

Yerel Alan Ağı Çözümleri (LAN), Geniş Alan Ağı Çözümleri (WAN); Kablosuz Ağ Çözümleri, IP Tabanlı Ses Çözümleri, Ağ Güvenliği Çözümleri, Video Konferans Çözümleri, Mobil Cihaz Yönetimi Çözümleri, Yük Dengeleme Çözümleri, WAN Optimizasyon Çözümleri, Digital Signage / IP TV Çözümleri, Güvenlik Çözümleri (Web Güvenliği, E-Posta Güvenliği, Veri Güvenliği, Güvenlik Duvarı, Saldırı Tespit/Önleme) konusunda partner firmalar ile çözümler sağlamaktayız.
DİĞER HİZMETLERİMİZ