Demir Ferforje Tadilat Dekorasyon

Demir Ferforje Hizmetimiz hakkında bilgiler

Demir Ferforje İşleri

Ferforje olarak da bilinen demir doğrama, hem güvenlik amaçlı hem de estetik olarak pek çok yaşam alanında kullanılmaktadır. Çok bilinen klasik formları yanında, kişilerin talepleri üzerine özel olarak tasarlanma imkânı da bulunmaktadır.

Duvarlarda, kapılar için, merdiven korkuluğu olarak, yataklar için, bank yapımı esnasında ve çit yaparken ferforje demir çeşitleri kullanılabilmektedir. Genel kullanım alanı olarak düşündüğümüzde evlerde, bahçe ve geniş alanlarda, otoparklarda, çelik çatı imalatında, asma katlar ile yangın merdivenleri için çok farklı tasarımları vardır.
EN İYİ SONUÇ İÇİN

İNANILMAZ PROJELER İÇİN

KAÇININ SORUNLARI İÇİN
Demir Doğrama Tadilat Dekorasyon

Demir doğrama, dayanıklı ve sağlam yapıları sayesinde uzun yıllar kullanılabilir ve emniyetli mekânlar oluşturmak için çok sık tercih edilmektedir. Özellikle ilk katlarda oturan ev sahipleri açısından, güvenli bir ev teşkil etmek amacıyla sıklıkla kullanılan demir parmaklık fiyatları oldukça uygun olmasına karşın sağladığı güven ve fayda oldukça fazladır.

Bu ürünler yapımlarını takip eden yıllar içerisinde neme ve rutubete de oldukça dayanıklı metallerden yapılması nedeniyle uzun süre boya ihtiyacı hasıl olmamaktadır. Temizliği ve bakımı da çok olay olması nedeniyle oldukça kullanışlıdır.
Demir Doğrama Fiyatları


Demir doğrama fiyatları konusunda etkin olan çok sayıda farklı faktörler bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ürünün metal kalitesidir. Bunun yanında ferforje demir uygulaması yapılacak alanın boyutları da önem arz etmektedir. Bir diğer önemli faktör ise, yapılacak uygulamanın tasarımlarıdır. Bazı tasarımlar çok fazla detay içerdiğinden dolayı, çok hassas ve zor bir işçilik gerektirmekte, bu durumda fiyatları üst seviyelere çıkarabilmektedir.

Team Dekorasyon olarak uzun yılların verdiği tecrübe ve işini seven takım arkadaşlarımız ile birlikte, demir doğrama ihtiyaçlarınızı tam istediğiniz şekilde yerine getirebiliyoruz. Team Tadilat ve Dekorasyon sadece bir telefon uzağınızda ve talepleriniz için her daim hazırdır. İstanbul’un her yerinden yapacağınız talepleriniz için, ücretsiz keşif hizmeti verilebilecektir. Yapılan keşifler esnasında, yapılacak ferforje demir uygulaması için detaylı bir planlama ve talebinize göre yeni tasarım çözümlemesi de gerçekleştirilebilecektir. Firmamız, işinin ehli ve yetenekli personelimiz ile her türlü dekorasyon ve tadilat işleriniz için en uygun fiyat garantisi ve % 100 müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.
DİĞER HİZMETLERİMİZ