Alüminyum Doğrama Tadilat Dekorasyon

Alüminyum Doğrama Hizmetimiz hakkında bilgiler

Alüminyum; diğer metal ürünlerinden, ortak kullanım alanlarında rakiplerine göre birçok avantajlar sağlamaktadır. Hafif olmasından kolay taşınabilmekte, yumuşaklığı dolayısıyla rahat işlenebilme ve hiç pas tutmayan özelliği ile de boya masrafı gerektirmemektedir. Ayrıca demir, bakır, çelik gibi metallerden daha hafif olduğu için kullanıldığı ortamda daha rahat taşıma avantajına sahiptir.

Binalara fazla yük olmamakla birlikte, kullanıldığı konstrüksiyon sistemi içerisinde uzun ömürlü olmakla çok önemli bir avantajı da sunmaktadır. Alüminyum doğrama, çevre dostudur; yangınlarda zehirli gaz salınımı yapmaz ve en önemlisi ise geri dönüşümü kolay ve ucuzdur. Kullanım alanlarına göre alüminyumdan; doğrama, profil, köşebent, menteşe, boru, şerit, rulo, levha, cephe uygulaması, kompozit ve daha birçok şekilde ürün alınarak yararlanılmaktadır. Alüminyum firmaları tarafından üretilen bu ürünler günümüzde, PVC pencere imalatında, banyo ürünlerinde, raf sistemlerinde, kablo imalatında, makine sanayinde, çatı kaplama ve bina cephe giydirme sistemlerinde, tarım hayvancılık alanlarında ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.
EN İYİ SONUÇ İÇİN

İNANILMAZ PROJELER İÇİN

KAÇININ SORUNLARI İÇİN
Günümüzde Alüminyum Doğrama

Ülkemizde ise alüminyum doğrama ve alüminyum profil çeşitleri imalatı ve kullanımı çok yaygındır. Alüminyumu PVC sistemlerinin içine profil olarak koyulduğu gibi direkt kendinden pencere, kapı, döner kapı, imalatı da çok yaygın olarak yapılmaktadır. Son yıllarda inşaat sektöründe rezidans inşaatlarının çoğalması ile birlikte, alüminyumdan elde edilen malzemelerin kullanımı artırmıştır. Nedeni ise; yukarıda saydığımız, çok katlı binaların statik yükünü azaltması, boya gerektirmemesi, pas tutmaması ve şık görünüm sağlamasıdır.

Alüminyum doğrama ve alüminyum profil fiyatları ise üretici firmaların ürün çeşitliliğine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bazı firmalar standart üretim yaparken sipariş ve ölçü üzere üretim yapan firmalar da bulunmaktadır. Alüminyum doğrama ve profil fiyatları rakibi olan diğer metallerden bakır ve demir ürünlerine göre biraz daha yüksektir. Nedenini yukarıda arz ettik. Uzun vadeli hesap yapıldığında ise bu fiyat farkını alüminyum kesin olarak amorti etmekte ve hatta kâra geçirmektedir.
ALÜMİNYUM TADİLAT İŞLERİ


Team Dekorasyon, alüminyum doğrama alanında yaptığı en son teknoloji destekli çalışmalar ve ekonomik fiyat politikası sayesinde, en çok tercih edilen alüminyum firmaları arasında kendine önemli bir yer edinmiştir. Siz de alüminyum doğrama sektöründe, hızlı teslim, kaliteli işçilik ve uygun alüminyum doğrama fiyatları istiyorsanız bizi arayınız.

Hizmetlerimizi sunarken, Dr. Pimapen, Saint-Gobain Weber, Knauf, Granitaş, Asaş, Kale Grup vb. sektör liderlerinin ürünlerini kullanmaktayız. Uygun dekorasyon fiyatları ile dikkat çeken firmamız, kurumsallık ve profesyonelliğin gereği olarak, müşteri memnuniyeti ve verdiği sözleri yerine getirme noktasında hassas davranmaktadır. Bu değişik iş kollarının ortak çalışmaları ile hayal gücünüzü kullanarak dekorasyon ve tadilat işlemlerinde harikalar yaratabilirsiniz. Veya bunun yerine “Team Dekorasyon” firması yıllardır edindiği tecrübesi ile zevkinize hitap eden, bütçeniz ölçüsünde profesyonel ekibi ile size muhteşem dekorasyon örnekleri sunsun. “Siz hayal edin, Team Dekorasyon gerçekleştirsin.”
DİĞER HİZMETLERİMİZ